Obserwatorzy

piątek, 12 października 2012

Heroes
Schuyler Van den Allen (z wyglądu lat ok.20 ) 
Pierwszy wampir świata. Na jej koncie widnieją niezliczone lata życia. Przepełniona nienawiścią do świata i ludzi . Nie pozwala nikomu popełnić błędu a jeśli już ktoś go popełni bez słowa zabija go . Kieruje się własnym dobrem . W końcu w samolubnym świecie , samolubni wygrywają . Pojawiła się wieki temu jakby  znikąd . Piękna , Przepełniona przerażająca i niepowtarzalną mocą i Potężna. W przeciwieństwie do innych wampirów posiadających po jednej mocy  , ona posiada wszystkie . I jeszcze więcej. Robi co zechce nikt jej nie może powstrzymać . Nie można jej zabić . Nie może też kochać co zresztą jest dla niej i tak czymś śmiesznym i czymś do unicestwienia .Potrafi opętać człowieka (lub wampira) i zniszczyć  mu całe życie a na końcu jego . To dla niej zabawa nieodłączny element rozrywki. ,,Nieba dobrej zabawy bez przelewu krwi’’ jak mówi. Ludzcy i wampirzy mężczyźni poddają się jej urokowi bez jednego mrugnięcia . Nienawidzi gdy ktoś próbuje jej się sprzeciwstawić a przez całe jej życie tylko 2 osoby się odważyły . Torturowała je latami by  mogli zginąć we własnej zaschniętej krwi . Powstała bez duszy , która dla niej nigdy nie istniała . Zanim wypije krew z człowieka najpierw obowiązkowo musi się nim zabawić . Jest tak zwaną ,,pieprzoną egoistką ‘’ i nic ją tak naprawdę poza sobą nie obchodzi.
WYGLĄD Naznaczono ją niespotykanie bladą cerą , oczami koloru głębokiej czerni oraz pełnymi blado czerwonymi ustami. Ma falowane , długie i kruczoczarne włosy ( tak wiem na zdjęciu są błąd) Jej wzrost wynosi 183 cm , dzięki czemu może pochwalić się niezwykle długimi nogami. Preferuje kolor czarny . Zwykle ubiera czarne rurki , czarną bluzkę na ramiączkach , skórzaną kurtkę . Do tego czarne botki na obcasie lub czarne Conversy za kostkę.

Nathan Sykes  (wiek ludzki 19l.)
Wampir od równych 254 lat. Należy do boysbendu w ,którym wszyscy są wampirami. Młody i przystojny . Wiele dziewczyn ugania się za nim. Jest miły , ciepły , towarzyski i przyjacielski. Jest zawsze sobą , nie lubi udawać. Ciężko znosi też picie krwi , bo uważa że nie powinno się tak wykorzystywać bezbronnych istot ludzkich. Łatwo nawiązuje kontakty. Choć wydaję się ,że przeżył dużo lat to tak naprawdę w jego środowisku jest bardzo młody . Nigdy nie chciał być wampirem . Ale nie chce się zabić i zostawić przyjaciół. Pomimo tych wszystkich cech kocha dobrą zabawę i nawet ryzyko.
WYGLĄD Ma krótkie , ciemne brązowe włosy (czego jedynym wyjątkiem jest długa grzywka zasłaniająca prawe oko ) , zielono-niebieskie oczy i usta jakby w wiecznym uśmiechu.
Lubi luźny styl . Opuszczone spodnie , koszulki z nadrukami , full capy i trampki to głownie rzeczy ,które znajdziesz w jego szafie.
MOC czytanie w myślach
Max George – ludzki wiek (24l.) ogólny (225.)  moc – elektryczność
Jey McGuiness  - ludzki wiek (21l.) ogólny (225l.) moc - teleportacja
Siva Kaneswaran – ludzki wiek (24.) ogólny (225l.) moc – zmienianie uczuć innym
Tom Parker – ludzki wiek (24l.) ogólny (226l.) moc – przenoszenie rzeczy umysłem
 
Okay to na razie są bohaterowie Prolog postaram się dodać jak najszybciej . ;)

3 komentarze:

 1. czekam
  zapraszam do mnie
  http://jessica--montez.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam...;P
  Zapraszam również do mnie:
  http://opowiadanietw.blogspot.com/
  http://nazawszestoryoftw.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 3. Ja już się nie mogę doczekać za prologiem! :D
  Szybko! Czekam z niecierpliwością! :)

  OdpowiedzUsuń